Krajalnice olx

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie strony: doskonała markę oraz wygodna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spełniona przez naszego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na miejscu". Jest dosyć łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to produkt, dany do cięcia przede wszystkim nowego sposobie wędlin i mięsa, jednakże z powodzeniem pewno żyć traktowany też do robienia plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, zarówno z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i ciężkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest żywa i znacznie precyzyjna, a wykorzystanie jej - w sumy bezpieczne. Wszystkie punkty zostały odpowiednio zakonserwowane i skończone z naprawdę trwałych, popularnych w sprzątaniu oraz konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie oczekiwania i warunki sanitarne. Każdy punkt tego urządzenia, który zamierza wolną styczność z żywnością, jest skonstruowany z punktów nierdzewnych.

Nie potrzebujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada dość płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz stanowił tego problemu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią efekty do granica i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować danie do ostatniego, by znów służyło "jako inne".