Krajalnica abo

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej z lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną wartość i długie doświadczenie, które spośród pewnością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde kiedy również wygodne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie przeprowadza się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej jakości Krajalnica została wytworzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i realizację maszyny. Materiały z których odbyta została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które stanowią dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze określeni nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich siła. Kolejne elementy zostały zbudowane z eloksalowanego aluminium.

https://mirpatches.eu/nl/Mirapatches - Een effectieve oplossing voor een afslankbehandeling.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica istnieje także urządzona w określoną blokadę, która idzie na zdjęcie stołu podawczego ale gdy osiąga się on w pozycji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywy przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.